Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  36
BIOGRAFIA: Z.E.F është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. BEn Pjes NE Grupin T.B.A....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rron KRZ

Oran G

Pitt

Legjenda

Gjyks

Ummet

Bigg V

Wllatki

Danny Boy

Sony NRG

Tags: Z.E.F, Z-E-F, Zef, Z.E.F.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet