A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Z. Kapiten Habrid

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Z. Kapiten Habrid është një këngëtar. Më datë 5 Prill 2014, Z. Kapiten Habrid publikon videoklipin "Fanatik, Fantastik, Filozofik". Më datë 13 Mars 2015, Z. Kapiten Habrid publikon videoklipin "Fryju Qirav", në bashkëpunim me Leonita Asllani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Noli

Ruzhda

Bessiano

Edoo

Big Dangerous

Donny G

Bledis

Fatosi

Ti-Zi Dog

Sickystyle


Tags: Z. Kapiten Habrid

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019