A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Z. Kapiten Habrid
Nuk ka akoma asnjë votë

Z. Kapiten Habrid është këngëtar. Më datë 5 Prill 2014, Z. Kapiten Habrid publikon videoklipin "Fanatik, Fantastik, Filozofik".

Më datë 13 Mars 2015, Z. Kapiten Habrid publikon videoklipin "Fryju Qirav", në bashkëpunim me Leonita Asllani.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019