A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Z. Kapiten Habrid - Fanatik, Fantastik, Filozofik


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/04/2014

2014-04-05T16:04:33


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fanatik, Fantastik, Filozofik" kënduar nga Z. Kapiten Habrid.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Z. Kapiten Habrid i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019