A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Z. Kapiten Habrid - Fryju Qirav  (Feat. Leonita Asllani)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2015

2015-03-13T14:35:35

Featuring

Leonita AsllaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fryju Qirav" kënduar nga Z. Kapiten Habrid.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Z. Kapiten Habrid i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019