A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zafer Peker

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Stamboll 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Turqi 
  • Mosha:
  • 60 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Zafer Peker është një këngëtar i huaj i njohur. Zafer Peker ilk albümü Sensiz Olmaz 'ı 1992 yılı Temmuz ayında çıkardı. Albümde yer alan Diyemedim adlı parçası müzik severler tarafından büyük beğeni gördü ve albüm 1993 yılının yaz aylarında yeniden gündeme geldi. Best FM tarafından yılın en iyi slow şarkısı seçildi. Zafer Peker, 1994 yılında Kafayı Taktım Sana adlı albüm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Notis Sfakianakis

Pietro Lombardi

Leonard Cohen

Ott Lepland

Giorgos Ksanthiotis

Kubat

S-Kyz

Arthur

4tune

Kenan Doðulu


Tags: Zafer Peker

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019