Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaim Hasrama - Jalla Shofer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  10

Jalla shofer jalla
ku je tuj shkue
jalla shofer jalla
ku je tuj shkue
se kjo rruga jote shofer
larg te ka qellue
se kjo rruga jote shofer
larg te ka qellue

Jalla shofer jalla [ref x4]
ku je tuj shkue

Jalla shofer jalla
more djalo i rie
jalla shofer jalla
more djalo i rie
o por te lutem ty shofero
mos e pi rakine
o por te lutem ty shofero
mos e pi rakine

Jalla shofer jalla [x2]
more djale i rie
jalla shofer jalla
mos e pi rakine

Jalla sofer jalla

Jalla sofer jalla

Jalla sofer jalla

Jalla sofer jalla

Jalla shofer jalla [ref x2]
ku je tuj shkue

Jalla shofer jalla
more djale i rie
jalla shofer jalla
mos e pi rakine


Ky tekst u dërgua nga Ton Peci

Zaim Hasrama - Jalla Shofer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jalla Shofer".
3. Video është e këngës "Jalla Shofer", por nuk këndohet nga Zaim Hasrama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaim Hasrama:


Komente 0