Live Video

Zaim Hasrama - Sa Te Du, Sa Te Du  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2013

2013-11-27T19:32:51

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Te Du, Sa Te Du" kënduar nga Zaim Hasrama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zaim Hasrama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zaim Hasrama:

Më Shumë...