Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zaimina Vasjari: Me Plis Për Paris


Nuk ka akoma asnjë votë

[11-10-2015]
Edhe këngëtarja Zaimina Vasjari, është gëzuar për kombëtaren shqiptare, dhe kualifikimin e saj për në Francë 2016, shkruan Indeksonline.

“Me plis për Paris”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotos.

Ndeshja me Armeninë, bëri që Shqipëria të kualifikohet për në Francë 2016.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet