Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Rrëfehet Zaimina: Tregon Operacionet Plastike


Nuk ka akoma asnjë votë

[19-03-2016]
Këngëtarja Zaimina Vasjari sot është një nga trupat më seksi të estradës, edhe pse nuk mund të themi se është tërësisht natyrale.

Këngëtarja shumë vite më parë i është nënshtruar disa ndërhyrjeve kirurgjikale në trupin e saj, me ç'rast edhe ka treguar se nuk është kundër një gjëje të tillë.

Zaimina ka treguar se ndërhyrjet i ka vetëm në buzë & në gjoks:
"Nuk jam kundër ndërhyrjeve, mendoj se çdo njëri është i lirë të bëj çfarë të dojë, unë kam bërë gjoksin dhe buzët"
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet