Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Zaimina Vasjari & Rati - Zarfe Trendafilash  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  38

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Rati

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Supersonic"
Trëndafilat nëpër letra
pa adresë por unë e di,
hapa derën nuk të gjeta
veç nje letër marr nga ty,
sa herë që dëgjoj trokitje
zemra ndal kur nuk je ti,
smundem të kërkoj unë falje
kam shumë frikë....

(Refreni:)

skam faj se ti më le, tani e vetme je
sduron kjo zemra ime
dhe ti fal ato gabime.
ti më le, tani e vetmje je
sduron kjo zemra ime
dhe ti fal ato gabime.
shpirti ti sfle, ka mall tani që sje,
trëndafil ti je.

nëpër çdo petal unë gjeta
të shënuar emrin tim,
nuk kërkoj që të më falësh
më mjafton një trëndafil,
do të doja të thërrisja
emrin tënd me plot fuqi,
kam gabuar,
as në ëndërr smë vjen ti.

(Refreni:)

skam faj se ti më le, tani e vetme je
sduron kjo zemra ime
dhe ti fal ato gabime.
ti më le, tani e vetmje je
sduron kjo zemra ime
dhe ti fal ato gabime.
shpirti ti sfle, ka mall tani që sje,
trëndafil ti je.

trëndafilat nëpër letra
pa adresë por unë e di,
hapa derën nuk të gjeta
veç nje letër marr nga ty.

ndoshta ti më nuk do kthehesh
dikë tjetër do kërkosh,
por mëso si unë të duash
mos tradhëto.

(Refreni:)

skam faj se ti më le, tani e vetme je
sduron kjo zemra ime
dhe ti fal ato gabime.
ti më le, tani e vetmje je
sduron kjo zemra ime
dhe ti fal ato gabime.
shpirti sfle, ka mall tani që sje,
trëndafil ti je.


Ky tekst u dërgua nga Xhejlane
Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet