Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Zaimina Vasjari - Mos Me Provoko  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"S'ma Ndjen"
se une luaj
mos me thuaj...

Sa kam pritur une, nuk doja te pres
dhe vendosa nje dite te behet cte jete..
pse te vuaj une kur te vuajn te tjeret
nuk kam kohe qe te humb kete here

jam me fat se kam cdo gje me pelqen
jam me fat se zoti me beri te jem
por nuk mund te jap kur shume pretendon
dhe nuk dua te fal asnjeher

ref: se une luaj mos me thuaj dhe timos kerko
se si dua dhe ke dua ste intereson..
me nuk vuaj dhe e huja do jem per ke do
ik largohu kthehu mbrapa mos me provoko (2x)

Sa kam pritur une nuk doja te pres
dhe vendosa nje dite te behet cte jete
pse te vuaj une kur te vuajn te tjere
nuk kam me kohe te humbas kete here

jam me fat se kamcdo gje me pelqen
jam me fat se zoti me beri te jem
por nuk mund te jap kur shume pretendon
dhe nuk dua te fal asnjehere

ref:se une luaj mos me thuaj dhe ti mos kerko
se si dua dhe ke dua ste intereson
me nuk vuaj dhe e huaj do jem per kedo
ik largohu ktheu mbrapa mos me provoko(2x)


Ky tekst u dërgua nga Alboweetnes
Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet