Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Zemren Parkove Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

me degjo per ty kam nje lajm,
te pa BOTUAR vertet eskluziv,
dashuria si rulet levis
e ne kte loje fiton vetem ti.
ti puth si ne film ske pasion
dije beby CANI nuk flet kot
dicka te mungon...

Ref.
ky trafik ne shpirt nuk me pelqen,
mekati ne ndihm s'me vjen
nga mendja me duhet te heq
ti zemren parkove keq...(2x)

me kupto ti s'ben per aktor
dhe jeta nuk esht 1 film
un do flas vetem 1 her
dyshoj se me shume s'ka me vlere

Ref.
ky trafik ne shpirt nuk me pelqen
mekat ne ndihm s'me vjen
nga mendja me duet te heq
ti zemren parkove keq (x2)

Ref.
ky trafik ne shpirt nuk me pelqen
mekat ne ndihm s'me vjen
nga mendja me duet te heq
ti zemren parkove keq


Ky tekst u dërgua nga Mary

Zaimina Vasjari - Zemren Parkove Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Parkove Keq".
3. Video është e këngës "Zemren Parkove Keq", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 0