Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Zaimina Vasjari - Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Komente

1 🔥

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"S'ma Ndjen"
Ti me the dikur
se pa mua ti se ke te lehte
enderr iluzion.dhe mendova asgje s'shkon fola me vetmine
sa harrova qe jeta vazhdon
por i hapa syte dhe e pash se ti s'egjikston

Ref:
ja ku jam pa ty tani
ja ku jam se se une dua
ja ku jam tani kujtoj
dhe pa ty di te jetoj
2x

m'veti nje vizion
me kete dashuri une kam mesuar
kam se ta kujtoj
prej asaj nuk perfitoj

lotet qe dikur
ti mi more kur si meritoje
di tani kerkoje te me thesh atje ku s,shkon

Ref:
ja ku jam pa ty tani
ja ku jam se se une dua
ja ku jam tani kujtoj


Ky tekst u dërgua nga Doruntina
Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet