Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  29

ku je dua ta diiii,
sepse ne zemren time je vec ti...
Ty te kam per jet,
askush tjeter nuk mund te te merr...
Ti shkon qdo nat ne club,
dhe per ty nuk frigohem aspak...
Se ti je per mua,
TE DUA , TE DUA...

REF(2X)
Ku je baby,ku je baby
per ty dua te di
se n'zemren time je vec ti

mos ik nga un,se do te te ze....
ku je , ku je,ty une po te them...

ahhhhhh.....ahhhhhh

mos ikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

REF(4X)
Ku je baby,ku je baby
per ty dua te di
se n'zemren time je vec ti


Ky tekst u dërgua nga  arbiosiXZaimina Vasjari
Publikimi: 17/04/2005
Festivali: Top Fest 2
Muzika: Gjergj Jorgaqi
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Zaimina Vasjari - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 0