Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Zaimina Vasjari - Facebook  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

22/10/2012

2012-10-22T23:27:41Sonte vendosa te jem vetem
sillem kot
beje kete nate nje nate tjeter
rri dhe mendoj
ndoshta mania qe kam facebook
nuk me leshon
vetem kerkesa qe vijne pa fund...
kerkojne...

Jam fiksuar ne nje ftese
eshte profili i nje ex
syte i kam ne pc
shoh foton e tij
emri nuk eshte i vertete
do ta ruaj si sekret
me vjen nje lajmerim
nje koment nga ai...

(REF:)
Jam munduar te ta them
une per ty gjithmone do jem
zemren time ti e ke
te dua me tha
dhe pse tani je nje superstar...
nje superstar...

Jam fiksuar ne nje ftese
eshte profili i nje ex
syte i kam ne pc
shoh foton e tij
emri nuk eshte i vertete
do ta ruaj si sekret
me vjen nje lajmerim
nje koment nga ai...

(REF:)
Jam munduar te ta them
une per ty gjithmone do jem
zemren time ti e ke
te dua me tha
dhe pse tani je nje superstar...
nje superstar...
nje superstar...
nje superstar...

Jam munduar te ta them
une per ty gjithmone do jem
zemren time ti e ke
te dua me tha
dhe pse tani je nje superstar...


Ky tekst u dërgua nga Xhejlane   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet