Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Zaimina Vasjari - Te Ndjej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

06/03/2013

2013-03-06T00:18:42+00:00Ouu..Ouu..Ouu

Bej nje hap kthehem prap
edhe sot nuk ta them
e mendoj temen nderroj
ehi dilem..
e kuptoj edhe ti
po fillon me shiko
jo si dje po s'guxon..ehi
dhe per çdo dit njesoj
un veten e mundoj
kam frik te te tregoj
çfar ndjej per ty
fjal nuk gjej
nuk e di dhe sado pres
nga ty nje gjest
pse po vonon My love

REF..2x
Te ndjej kur ti vjen
te ndjej kur ti shkon
te ndjej se zemres time i mungon
dhe jam në dilemë
nuk di si ta them
te dua kam kohë.. Ti a me do?

Bej nje hap kthehem prap
edhe sot nuk ta them
e mendoj temen nderroj..ehi..ehi
dhe per çdo dit njesoj
un veten e mundoj
kam frik te te tregoj
çfar ndjej per ty
fjal nuk gjej
nuk e di dhe sado pres
nga ty nje gjest
pse po vonon My love

REF..2x
Te ndjej kur ti vjen
te ndjej kur ti shkon
te ndjej se zemres time i mungo
dhe jam në dilemë
nuk di si ta them
te dua kam koh.. Ti a me do?

ndjem..ndjem..ndjem

REF..2x
Te ndjej kur ti vjen
te ndjej kur ti shkon
te ndjej se zemres time i mungo
dhe jam në dilemë
nuk di si ta them
te dua kam koh.. Ti a me do?


Ky tekst u dërgua nga  EgzonKalo
Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet