Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video Top 200

Zaimina Vasjari & Gold AG - Forever  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  135

Komente

4 🔥

30/05/2012

2012-05-29T23:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Gold AG

Muzika:

Chipsi

Teksti:

Gold AG

Teksti:

Zaimina Vasjari

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Këngë e albumit:

"Bonu Vetvetja"

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 6
Zaimina:
Na ehi..na ehi..na yeah..Ehi..Ahahah

Gold Ag:
O llokum Shipnie qashtu veq kesh
E di qe um don edhe kur sum mer vesh
Para dhe prapa po don me kris
Po du met hanger po s'po di ka me ja nis
Vera e nxeht kto pasoja i ka
E mat nxeht se ti kogja moti s'kom pa
Jom kat mendoj n'ondrra për nat
Pom doket po duhet pushimin me zgat
Deren perball saher del na kall
Ftyra i kesh kur takohum n'shkall
Veç 1 sen t'vogel pe lypi pi teje
Neser kur del mer çader ngat meje
Se kam pamje t'mir ka me kthy kryt
Ti rrezitu ndill e une ti rreziti syt
E pastaj kur te lodhesh dhe do relaksime
ti sikur dielli perendon tek dhoma ime

REF..2x
Zaimina:
Forever you'll be love me
Forever you'll be want me
Forever you'll be hold me BOY
You'll be mine..uhuu..Yeah

Gold Ag:
Rri ma ngat meje hiq mos ta nin
E jona o krejt Tiran e Prishtin
E nese naj her t'kapin tripa t'merzis
Vi une knej zemer per dy or e gjys
Gajlen mos e baj se kthena apet
Ja hajde ja po vi se spo rrihet vet
Tripi po dihet edhe vet pe shef
Per fund ni "mpuc" ku ta ki qef

REF..4x
Zaimina:
Forever you'll be love me
Forever you'll be want me
Forever you'll be hold me BOY
You'll be mine..uhuu..Yeah


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG   EgzonKalo   GOLDEDI
Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet