Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zaimina Vasjari - Shumë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shumë".
3. Video është e këngës "Shumë", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zaimina Vasjari - Shumë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Komente

1 🔥

11/06/2014

2014-06-11T15:57:22+00:00Fresh pak deri sa te behet nxeht
po m pelqe dhe pik
ai momenti kur te mirat vin vet.. Yeah!
nuk te ndodh çdo dit
ne zonen e rrezikut sot ti erdhe
kujdes si te rrish, ti kujdes se si do rrish
te m ndjesh dhe von, veri flak, jemi ne
kujdesh mos e prish, ti kujdes jo mos e prish

Ref..
shum shum shum Ti po don
shum shum shum Ti po don.... I got it
shum shum shum Ti po don
shum shum shum Ti po don.... You got it

Fol pak, mos u fute shum thell.. Yeah!
s'kemi mo muzik
qellimin e vertet un e kuptoj
duhesh pak ti me prit
ne zonen e rrezikut sot ti erdhe
kujdes si te rrish, ti kujdes se si do rrish
te m ndjesh dhe von, veri flak, jemi ne
kujdesh mos e prish, ti kujdes jo mos e prish

Ref..3x
shum shum shum Ti po don
shum shum shum Ti po don.... I got it
shum shum shum Ti po don
shum shum shum Ti po don.... You got it

Damelo eh... Damelo eh... Damelo eh


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi
Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet