Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Zaimina Vasjari - I Wanna Feel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Wanna Feel".
3. Video është e këngës "I Wanna Feel", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zaimina Vasjari - I Wanna Feel  (Feat. Blero)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Blero

31/12/2016

2016-12-31T14:16:31+00:00Blero:
S'po rrim mo ku kem nejt
ne asnje vend ty nuk po t'sho
krejt po du me u çmend
per ty kur po mendoj
e tash kur po m kujtohet
na dy bashk çfar kena bo
sa shum po du, po du veç me e kthy mbrapa kohen

(2x)
Nese t'ka shku mendja ty mem ndrru me naj njo
nese t'ka shku mendja, a e din sa shum gabon?

Zaimina:... REF
Oh baby come,
I wanna feel your body... I wanna feel your body
Uh, I wanna feel your body... I wanna feel your baby!
I wanna feel your body... I wanna feel your body
Uh, I wanna feel your body... I wanna feel your body, Now!

Pa ty jam vetem
s'po du mo veten
me harru nuk esht leht
ti , ti nuk je

(2x)
du me t'pa prap
me t'pas prap
nuk e shof veten me tjeter tash

Blero:
(2x)
Nese t'ka shku mendja ty mem ndrru me naj njo
nese t'ka shku mendja, a e din sa shum gabon?

Zaimina:... REF (2x)
Oh baby come,
I wanna feel your body... I wanna feel your body
Uh, I wanna feel your body... I wanna feel your baby!
I wanna feel your body... I wanna feel your body
Uh, I wanna feel your body... I wanna feel your body, Now!


Ky tekst u dërgua nga  EgzonKalo
Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet