A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zamira Korançe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Zamira Korançe është një shkrimtare. Silvana Braçe Prezantoi Leonardo Korançe, që e ka recituar poezinë “FLAMURI KUQ E ZI” në Shkodër me 17 Dhjetor 2014 dhe gjithë spektatorët janë ngritur në këmbë duke e duartrokitur se ishte i vetmi talent vogëlush që ka interpretuar në “Muzeun Historik Kombëtar” në sallen ”WNESCO” Tiranë dhe në Shkodër e në Festivalit e Talentave të rinj me 2 Qershor 2015, ku mori Certifikatë "MIRNJOHJE" nga Nderi Kombit" Znj. Margarita Xhepa, me poezinë “FLAMU...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Eriona Kolica

Mite Tabaku

Alketa Stefania Caca

Lindita Doda

Valbona Hani

Margharita Stoja

Alba Duva

Alketa Maksuti

Ermentila Guci

Gonxhe Letmi Begisholli


Tags: Zamira Korançe

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018