Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zamira Uka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
Zamira Uka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lili Kumrija

Rukije Syla Aliu

Etleva Dymali

Zana Tafallari

Xhevahire Qoqaj

Fatjona Malsiu

Mirdita Rukiqi

Linda Beciri

Blerina Musa

Leunora Llozani

Tags: Zamira Uka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet