Zana Dhe Edona Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Zana Dhe Edona Imeri është një duo artistësh. Në Maj 2009, Zana & Edona Imeri marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Jemi 1"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mirela Dhe Driloni

Era Dhe Elvira

Ani Dhe Ana

Soni N Nice

Gimi Dhe Gazi

Etleva Dhe Era

Leonida Dhe Ajla

Majk N Sam

Naimi Dhe Adi

Erlini Dhe Ervini


Tags: Zana Dhe Edona Imeri, Zana & Edona, Zana Imeri, Edona Imeri

Krijo Një Kartolinë