Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zana Ibishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Suedi 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Zana Ibishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Zana ka lindur dhe është rritur në Suedi, por me prejardhje nga Kosova. Menaxheri i këngëtares së re shqiptare Labinot Nuraj ka thënë se këngëtarja nuk do të ndalet dhe se shumë shpejtë do të vijë edhe me projekte të tjera që do jenë mega të mëdha. Më datë 1 Qershor 2018, Zana publikon videoklipin "Qesi Don". Për këtë projekt janë kujdesur, muzika nga Genc Vela, teksti nga Ghulo dhe Zana, melodia nga Massive production dhe Zana, klipi nga Malu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tea Memeti

Verona Berisha

Elma

Alina Shku

Klaensa

Alba Ymerhalili

Brikey

Ardita Begu

Aida Gashi

Eli Qorri

Tags: Zana Ibishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet