Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zana Murseli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Zana Murseli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2011, Zana Murseli merr pjesë në Ylberi 2011 me këngën "Hirushja". Në Dhjetor 2015, Zana Murseli merr pjesë në Ylberi 2015 me këngën "Bota Jonë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Shejla Sylejmani

Albina Sinani

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Xhesuida

Fortesa Berisha

Blorentina Morina

Era Saraçi

Lyra Basha

Tags: Zana Murseli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet