Live Video

Zana Mustafa - Hyn Në Valle Edhe Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2017

2017-12-19T17:20:12

Këngë e albumit:

"Live 2019"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hyn Në Valle Edhe Ti" kënduar nga Zana Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zana Mustafa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Zana Mustafa:

Më Shumë...