Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zana Mustafa - Edhe 1000 Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe 1000 Vjet".
3. Video është e këngës "Edhe 1000 Vjet", por nuk këndohet nga Zana Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zana Mustafa - Edhe 1000 Vjet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/10/2018

2018-10-26T16:12:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe 1000 Vjet" kënduar nga Zana Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zana Mustafa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ramadan Krasniqi (Dani). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Heret e kuptova sa te du
S’u pajtova qe s’je me mu
Heret e kuptova sa e shkrete
Sa e gjate pa ty kjo jete.

Si nje i harruar, si jetim
Pa ty s’pata nje gëzim
Edhe hënë e diell mi kanë shu
Ata qe prej meje t’kanë largu.

Të kanë lënduar m’kanë vërbuar
O asnjëher s’të kam harruar.

Edhe 1000 vjet po une sikur, sikur te jetoja
Une tjetër s’do dashuroja
Jo askënd si ty
Edhe 1000 vjet po une sikur te jetoja
Une tjetër s’do dashuroja
Joo.Më Shumë Këngë Nga Zana Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë