A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Tafallari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Zana Tafallari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Në vitin 2017, Zana Tafallari publikon albumin "Kenge Dasmash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Linda Beciri

Mirdita Rukiqi

Vjosa Abazi

Etleva Dymali

Leunora Llozani

Fatjona Malsiu

Hykmete Gashi

Lili Kumrija

Rukije Syla Aliu

Zamira Uka


Tags: Zana Tafallari, Zana Tafallari Shahini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019