Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zanfina Ismaili Në Stamboll


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[29-02-2016]
Këngëtarja shqiptare Zanfina Ismaili ndonëse nuk është shumë aktive së fundmi në muzikë ajo nuk po shihet mjaft shpesh as në rrjetet sociale.

Megjithatë së fundmi ajo ka postuar në rrjetet e saj sociale: Facebook & Instagram një foto ku shihet duke përshëndetur fansat e saj nga qyteti i Stambollit.

Mungesa e saj në rrjetet sociale ka ngritur pikëpyetjet se pse ajo kohëve të fundit nuk po shfaqet shumë në publik. Mos vallë pranë sa gjendet një person i ri, i cili mund të jetë edhe shoqëruesi i saj për në Stamboll?
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet