Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zanfina: “Faleminderit Të Gjithëve Për Ngushëllimet”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
[29-04-2016]
Lajmi për vdekjen e nënës së motrave Ismail i ka tronditur jo vetëm familjarët e saj por edhe shumë njerëz të tjerë.

Zanfina Ismajli ka folur për herë të parë dhe shkurt pas vdekjës së nënës së saj, ajo përmes Snapchat’it ka shkruar “Faleminderit të gjithëve për ngushëllimet”

Kujtojmë se shumë fytyra publike të njohura kanë shprehur ngushëllime për vdekjen e Monës.
 (Express)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet