Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zanfina Ismaili, Së Shpejti Me Këngë Të Re


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[11-12-2014]
Këngëtarja Zanfina Ismaili nëpërmjet rrjeteve të saj social ka paralajmëruar se është në pregaditje të këngës së saj më të re të cilën do ta sjellë shumë shpejt në treg, ndërsa nuk ka pohuar që do të vijë edhe me klip.

Kënga po punohet në sutdion e këngëtarit Blero, gjersa këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Zanfina nëpërmjet një postimi në Facebook: "Kenga e re eshte punuar ne "Elephant" entertainment. "

Titulli i këngës është "Mohito" dhe është shkruar nga Avni Qahili, me të cilin ka pasur disa bashkpunime edhe më parë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet