Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ekskluzive: Ja Fotot Më Të Reja Nga Zanfina Ismaili


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  9
[22-03-2015]
Këngëtarja Zanfina Ismaili ka realizuar fotosesionin e saj më të ri me fotografin Fidan Mehmeti.

Këngëtarja ka postuar në rrjetet e saj sociale fotot e saj më të reja nga seti i saj i ri fotografik.

Në disa prej fotove Zanfina shfaqet shumë sexy dhe mjaft provokuese. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet