Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zanfina Ismaili Ushqen Kafshët Endacake


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
[24-04-2015]
Këngëtarja Zanfina Ismaili ka treguar gjithnjë se është shumë e lidhur me kafshët, në veçanti me macat dhe qentë.

E këtë gjë ajo më së miri e ka dëshmuar teksa mban 2 qenë edhe 2 mace në shtëpinë e saj, madje macës së saj Pupa, ajo i ka hapur edhe një Instagram.

Së fundmi këngëtarja ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet duke ushqyer një qen shumë të uritur në kufi me Shqipërinë.

Ajo thotë se e bënë këtë gjë sepse ndihet mirë por edhe sepse dëshiron që të mos shoh kurrë kafshë të uritura.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet