Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Zanfina - As I Fundit As I Pari  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente

1 🔥

04/08/2006

2006-08-03T23:00:00+00:00

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Video Art

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '06"

Këngë e albumit:

"Nje Puthje"

Pjesëmarrëse në

VFM 2007

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2006

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 1
Zemer,
mos më pyet,
për ne te dy,
jo jo s'dua te kem asnjë kujtim
e di shumë mirë do të me kaloj
jam mir jam keq , vetëm do jetoj
do gjej nje motiv te harroj
ti me beso per her te fundit
do ndryshoj
ti nuk e din nuk e din ti
sa shume te kam duruar
dhe "Te Dua"kurr se theni
nuk kam mbaruar...!

REF:2x
As i fundit as i pari
Jo jo s'je ti[HEY]
Dhe pse do t'me marri malli
Ma mir pa ty[MASHALLA]

Zemer,
mos më pyet,
për ne te dy,
jo jo s'dua te kem asnjë kujtim
e di shumë mirë do të me kaloj
jam mir jam keq
vetem do jetoj

REF:2x
As i fundit as i pari
Jo jo s'je ti[HEY]
Dhe pse do t'me marri malli
Ma mir pa ty
[MASHALLA]


Ky tekst u dërgua nga Noza
Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet