Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Ti S'do T'ja Dish Për Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39

Ti s'do tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.(4x)

U mundova..
Te te doja...
Ne qdo fjale ty te degjoja
Ti e dije une do shkoja
Sa shume dojeee
Te ta thoja...??

Ti s'do tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.

Ti s'do tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.


Ky tekst u dërgua nga MarigonaZanfina
Publikimi: 01/12/2007
Festivali: Top Fest 4
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Zanfina - Ti S'do T'ja Dish Për Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti S'do T'ja Dish Për Mua".
3. Video është e këngës "Ti S'do T'ja Dish Për Mua", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 0