Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Vone Eshte Per Lutje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Nje Puthje"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Takohesh me mua e tjetres i buzeqesh
E din se te dua dhe kjo te ka quar peshe
Qka paska ajo me shume
Qe nuk e ke gjetur ti te une.

Rreff :

A e din se zemren time po e vret qdo dite nga pak
A e din se syte e tu nuk rrin rehat.
A e din se zemren time po e vret qdo dite nga pak
A e din se syte e tu nuk rrin rehat.

Shume vone eshte per lutje , Se ty s'te zihet bese
Sot shkrihesh ne puthje neser je per faqe te zeze
U mesova une me ty
Nuk shkon gjithmone zemeren me ma thy.

Rreff :

A e din se zemren time po e vret qdo dite nga pak
A e din se syte e tu nuk rrin rehat.
A e din se zemren time po e vret qdo dite nga pak
A e din se syte e tu nuk rrin rehat.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet