A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zanfina & Vellezerit Krasniqi - Rrushja Lales


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

See Also

Vellezerit Krasniqi

Song from the album:

"Nje Puthje"


Ooo ku pom shkon moj rrushe..

O ku pom shkon oj rrushja lales me dimit e bardha [x2]

Hej aman aman sonte jom te daja [x2]

Hej syn oj zii lum baca per ty
Me sy e vetulla ishalla vjen apet[x2]

O ku pom shkon oj rrushja lales me dimit e verdha[x2]

Hej aman aman sonte jom te tezja[x2]

Hej syn oj zii lum baca per ty
Me sy e vetulla ishalla vjen apet[x2]

O ku pom shkon oj rrushja lales me dimi lahuri[x2]

Hej aman aman aman sonte jom te burri[x2]

Hej syn oj zii lum baca per ty
Me sy e vetulla ishalla vjen apet


Lyrics submited by Pa Emmer
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019