Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Shpirti Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Teksti:

Genc Prelvukaj

Këngë e albumit:

"Nje Puthje"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00vendi plot e tollovi
syri im shkon te ai
si gjithmone teper i zene
se rahat femrat se lene

shpejt afrohet e me flet
syte e mi bejn drit
dhe floket mi lemon
e temperaturen mua ma rrit

ref: 2x
ti je shpirti im
me djeg sikur flake
ti me ben memece
kur me thu ndonje fjal

vendi plot e tollovi
kanfej me te po pi
e ne trup ndjej zjarrmi
se me djeg sharmi i ti

me bjen terri syve
kur me buzeqesh
temperaturen zemra
jeme ma qon peshe

ref: 4x
ti je shpirti im
me djeg sikur flake
ti me ben memece
kur me thu ndonje fjale


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet