Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zanfina - Kokaina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kokaina".
3. Video është e këngës "Kokaina", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zanfina - Kokaina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Pjesëmarrëse në

VFM 2005

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004

Komente

1 🔥

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00ti qe e lendove shpirtin tim dhe mendon se ke shpetim tentimet e mija te forta ti shkaterrohesh dite per dite une e verber me dy syte s dija se qka po flet bota ti tretesh kuptova po deshi zoti une shpetova dashnija padron s ka jeta jote eshte kokaina ti nga kjo bote tash po shkon dhe minutat i numron loti rrjedh si kristal ti qe tani shume vone e ke s me besoje mua dje kot me thua me fal 2x;ti tretesh kuptova po deshi zoti une shpetova dashnija padron s ka jeta jote eshte kokaina jeta jote eshte kokaina


Ky tekst u dërgua nga Leotrime Denisa Gresa Taulanti
Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet