Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Dua Te Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Tashme gjithcka po tingellon,
si deshtim qetesia jehon.
Ne keshtjelljen e vetmise,
nje person,
dhe kjo me frigon.
Vetem vetja ne kete terr me lendon.
Asgjeja sundon.

E dashur nga te gjithe
e askush s’me do.
S’me do, se une jam kjo.

Mbretereshe pa mbreteri
sundoj kete vetmi,
s’ka njeri,
ti pa mu.
Perendeshe pa gjithesi
asgje nuk kerkoj,
une dhuroj,
dua te te du.
Zanfina
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Ilir Tolaj
Orkestrimi: Ilir Tolaj


Zanfina - Dua Te Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Te Te Dua".
3. Video është e këngës "Dua Te Te Dua", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 2