A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Zanfina - Vera Dhe Libri


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/01/2009

2009-01-26T06:28:19

ne rrug degjohet
ups muzika e mu me pret matematika
hec e mso tash histori
tash kur jasht eshte cdo femije

ne pranvere ska koncentrim
te libri sme shkon as dora
lodhet kot ky truri im
asnje mesim ah un e gjora

ref;; veshtire eshte e veshtire
ne ket dite te mire
a ka kush qe meson
kur truri nuk degjon 2 her

me shkojn kembet hop hop
femijet jasht luajn me top
mu perzi kret gjeografia
hej ne cilin kontinent ish japonia

luan zemra tak taktak
nese sdal do tmarr infrakt
asnje detyrë se zgjodha sakt
truri im mori kontakt

ref;;veshtire eshte e veshtire
ne ket dite te mire
a ka kush qe meson
kur truri nuk degjon...2 her


Lyrics submited by Doruntina Elshani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019