A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Zanfina - Je Vetëm Ti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/05/2010

2010-05-06T11:13:45

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Video Production:

Fabrika

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 10

Participating in

Zhurma Show 2010


Te verteten e kuptoj
dhe asgje nuk do ndryshoj
ti e bere zgjedhjen tende

Do vazhdoj une te jetoj
dhe pse ditet jane njesoj
ti pa mua u mesove

Sa here vetem ty te mendoj!

Ref. (2x)
Je vetem ti
mendjen e mbaj tek ti
kujtoj me nostalgji
puthjet qe ti mi dhe, dhe

Je vetem ti!

Te verteten e kuptoj
dhe asgje nuk do ndryshoj
ti e bere zgjedhjen tende

Do vazhdoj une te jetoj
dhe pse ditet jane njesoj
ti pa mua u mesove

Sa here vetem ty te mendoj!

Ref. (2x)
Je vetem ti
mendjen e mbaj tek ti
kujtoj me nostalgji
puthjet qe ti mi dhe, dhe

Je vetem ti!

Ref.
Je vetem ti
mendjen e mbaj tek ti
kujtoj me nostalgji
puthjet qe ti mi dhe

Je vetem ti!


Lyrics submited by  vitor756
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019