A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Zanfina - Ti Po Gabon  (Feat. Blero)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/12/2010

2010-12-24T13:59:59

Featuring

Blero

Song from the album:

"Hite Vere 2011 Cd 1"

Song from the album:

"Hitet 2011"


Zanfina Ismajli:
Mos me thuaj zemer mua
kur te jesim vet ne
Kur do diqka ti

Kurr se kuptove se ty
te deshta pa kufi-i-i-ij
ishe i vetmi ti ti ti ti ti ti

Zanfina & Blero Ref:
Pse nuk kupton kur
te them te dua?
Pse shitesh maqo
pse me mua?

Ti po gaboon onononon
Ti po gaboon onononon

Zanfina Ismajli:
Sjelljet tua kan ndryshuar
nuk je i njejti ti
te shoh edhe me sy

Do te pendohesh kur t'vedisohesh
e sheh qe pran sme ki
do t'mbetesh vetem ti

Zanfina & Blero Ref:

Pse nuk kupton kur
te them te dua?
Pse shitesh maqo
pse me mua?

Ti po gaboon onononon
Ti po gaboon onononon

alelelellej
alelelleejlelelej

Ti po gabon

alelelelelej
alelelelej

Zanfina & Blero Ref:

Pse nuk kupton kur
te them te dua?
Pse shitesh maqo
pse me mua?

Ti po gaboon onononon
Ti po gaboon onononon

lelelleeeeeej
lejlellelelelej
lelelelelelejjj


Lyrics submited by  Fjolllaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019