A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Zanfina - Nuk Po Du


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/01/2016

2016-01-26T16:38:21

SHPESH KOM DASHT
ME IK
PREJ TEJE ZEMER
SE ME TY NUK E BON
ASNI FEMER
2x
JO ME TY
JO ME TY
ASNJI NUK MUN ME SHTY
2x
JO ME TY
JO ME TY
ASNJI NUK E BON ME SHTY
2x
JOM LODH PREJ TEJE
E DIN KREJT RRETH MEJE
NON-STOP I HIN FELLI
BON SKENA MIDIS SHEHRIT
REF:
4x
NUK PO DU
NUK PO DU
NUK POM DUHESH MA

SHPESH KOM DASH
ME IK
PREJ TEJE ZEMER
SE ME TY NUK E BON
ASNJI FEMER
2x
JO ME TY
JO ME TY
ASNJI NUK MUN' ME SHTY
2x
JO ME TY
JO ME TY
ASNJI NUK MUN' ME SHTY
2x
JOM LODH PREJ TEJE
E DIN KREJT RRETH MEJE
NON-STOP I HIN FELLIT
BON SKENA MIDIS SHEHRIT
REF:
4x
NUK PO DU
NUK PO DU
NUK ME DUHESH MA


Ky tekst u dërgua nga Nesa-Moza
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019