Zani Band
Zani Band

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Zani Band është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Zani Band janë: Bashkim Kërqeli - Vocal Bekim Këpuska -Drums Engjëll Blaku - Guitar Pajazit Morina - Bass Më datë 12 Nëntor 2019, Zani Band publikojnë videoklipin "Thirre Mendjen". Më datë 7 Tetor 2020, Zani Band publikojnë videoklipin "Enderr". Më datë 24 Dhjetor 2020, Zani Band publikojnë videoklipin "Ti Jeton". Videoklipi u prodhua nga kompania Video Art. Më datë 27 Mars 2023, Zani Band publikojnë videoklipin "Romancë". Videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0