Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zani Band - Enderr Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte Ne Natë të errët të kujtoj
i trazoj un endrrat, e ktij qyteti
te qytetit ku jetoj
a m'beson
unë i thërras, n'argëtim

Enderr, o Enderr
dëshiren ti qoja asaj
dhe thuaji, më të dashurës
se unë një ditë do të kthehem në atdhe

Ndonëse Jam ndjerë, i vetmuar
ne atdhe kam deshirë, për të takuar
a m'beson, a m'beson
Une Te Therras, n'argetim

Enderr, o Enderr
dëshiren ti qoja asaj
dhe thuaji, më të dashurës
se unë një ditë do të kthehem në atdhe

Enderr, o Enderr
dëshiren, ti qoja asaj
dhe thuaji, më të dashurës
se unë një ditë do të kthehem në atdhe

Se une nje dite do te kthehem ne atdhe...
Zani Band
Publikimi: 07/10/2020


Zani Band - Enderr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderr".
3. Video është e këngës "Enderr", por nuk këndohet nga Zani Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zani Band:


Komente 0