Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zani Band - Thirre Mendjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Eshte nate
Jam i etun
ne Shpirt i trazum
ty duke t’kerku

Ti
Me qon ne utopi
Ne parajsen e endrave
me ty flutroj
Ref
thirre mendjen
hape zemren
ma bon nje vend muaaa

me ty
po du me lundru
Je e embel je e hidhur
Ne cdo form une te du

Ti
Me qon ne utopi
Ne parajsen e endrrave
Me ty flutroj
Zani Band
Publikimi: 12/11/2019
Bekim Kepuska Muzika Dhe Texti
Bashkim Kerqeli Vocal
Art Lokaj Orkestrues Gitar Ritem Bass Dhe Keyboard
Kaltrin Hana Bass
Luan Macula Solo Gitar
Chip Deva Back Vocal
Inqizuar Dhe Mixuar Te Studio Liceu Prishtine ...
Masterizuar Nga Tomor Kuci ...
Video Prduksioni Dea StudioZani Band - Thirre Mendjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thirre Mendjen".
3. Video është e këngës "Thirre Mendjen", por nuk këndohet nga Zani Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zani Band:


Komente 0