Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zani Band - Atje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me prit atje ku nata shuhet,
ne e ndezim perseri
Me prit atje ku asgje s’duket,
ku shohim veten une dhe ti

Me prit atje ashtu e buzeqeshur
Ti me jep mu kaq shum drite
Me le pa frym ti ben cudi
Jeta behet si nje grimce

Ref
Atje ku trupat tane preken
Atje ku ne presim diellin
Atje ku shpirtrat puthin qiellin,
Qiellin qiellin qiellin

Me prit atje ashtu e buzeqeshur
Ti me jep mu kaq shum drite
Me le pa frym ti ben cudi
Jeta behet si nje grimce

Ti je gjeja me e mire
Qe me ke ndodh ne jete
Ti je gjeja me e shtrejt
Qe me ke ardhur ne jete
Zani Band
Publikimi: 01/04/2022
Written By Zani Band
Recorded At Defy Them Records / Galdon ReçicaZani Band - Atje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atje".
3. Video është e këngës "Atje", por nuk këndohet nga Zani Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zani Band:


Komente 0