Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zani Band - Ditë E Natë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ditë e natë qe eci Ne t'njejten rruge
Ditë e natë qe pres te ndjehesh si une
Ditë e natë qe ndjeje une frymen tende
Ditë e natë qe du mi ik vetmise

Vje nje dite shohim drite shohim dielle
une dhe ti (une dhe ti) 2x

Shum kam per te thene
Si ndihem ne shpirt
Vetem ti me kupton
Jemi vetem une dhe ti 2x

Ka shum brenga duhet mi largu
Ka shum njerez dijn me te pengu
Ka shum kohe qe jane mundu
Gardh te fort ne kemi ndertu

Vje nje dite shohim drite shohim dielle
une dhe ti (une dhe ti) 2x

Shum kam per te thene
Si ndihem ne shpirt
Vetem ti me kupton
Jemi vetem une dhe ti 2x
Zani Band
Publikimi: 21/02/2021
Muzika Dhe Texti: Bekim Kepuska
Studio: Defy Them
Master: Tomor KuqiZani Band - Ditë E Natë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditë E Natë".
3. Video është e këngës "Ditë E Natë", por nuk këndohet nga Zani Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zani Band:


Komente 0