Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zani Band - Ne Heshtje Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


atje larg te shohe
Me nxit te gjurmoj
mendja me rri te ti
Enderr me je ti

Ti je flaka e pa shuar
Ti me ngrohe pa e menduar
Kaq shum te dua sot
te desha edhe dje
Kaq shum te dua sot
Te dua edhe nes
ref
Emrin tend ne heshtje e thrras
syt e tu i kerkoj kudo qe shkoj

Shum here mendoj per ne te dy
Sa.me fat qe jam te kam tyyyy
Kaq shum te dua sot
te desha edhe dje
Kaq shum te dua sot
Te dua edhe nes
Ref
Emrin tend ne heshtje e thrras
syt e tu i kerkoj kudo qe shkoj
Zani Band
Publikimi: 04/01/2021
Music And Teksti: Bekim Kepuska


Zani Band - Ne Heshtje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Heshtje".
3. Video është e këngës "Ne Heshtje", por nuk këndohet nga Zani Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zani Band:


Komente 0